لوازم یدکی تیگو 7

فروشگاه مرکزی لوازم یدکی تیگو 7، نمایندگی لوازم یدکی تیگو 7، نمایندگی فروش لوازم یدکی تیگو 7، فروشگاه های لوازم یدکی تیگو 7

فیلتر ها
فیلتر ها
آخرین محصولات

نمایش 1–12 از 43 نتیجه

تصویر
شناسه محصول
محصول
امتیاز
قیمت

کمپانی چری یکی از بزرگترین خودروسازان کشور چین است که کار خود را از سال 1997 آغاز کرد، شعار چری کیفیت و قیمت مناسب بود و با همین شعار محصولات خود را به دیگر کشورها از جمله ایران صادر کرد.

در ایران چری از سال 2003 شروع به رقابت با دیگر خودروها کرد و ماشین های پرطرفداری همچون تیگو نیز در بازار خودنمایی می کنند.

خودرو تیگو 7 در سال 2012 برای نخستین بار وارد بازار شد ولی نسخه نهایی آن در سال 2016 به نمایشگاه های بین المللی عرضه شد و در ایران از سال 1396 توسط شرکت مدیران خودرو به بازار رسیده و با تقاضای خوبی همراه شد.

در خصوص مشخصات فنی این محصول چری می توان به موتور 4 سیلندر توربو شارژ با حجم 1.5 لیتر اشاره کرد، حداکثر توانی که این موتور می تواند تولید کند 147 اسب بخار است.

خودرو تیگو 7 بیشترین سرعتی که توانایی رفتن دارد معادل 190 کیلومتر بر ساعت است و شتاب صفر تا 100 این خودرو در عرض 10.2 ثانیه اتفاق می افتد.

این خودرو مصرف سوخت ترکیبی معادل 6.7 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر دارد و گنجایش باک آن 57 لیتر است.
لوازم یدکی خودرو تیگو7
یکی از نیازهای هر خودرو تامین قطعات جانبی و لوازم یدکی آن است، تا با بالاترین راندمان عمل کند و تهیه کردن همه این قطعات از صاحب خودرو وقت و انرژی قابل توجهی می گیرد.

امروزه تنوع در بازار قطعات و لوازم یدکی بسیار بالاست و دارندگان خودرو با انبوهی از برندها با کیفیت و قیمت های متنوع رو به رو می شوند که این امر کار تصمیم گیری برای انتخاب را سخت می کند.

اما برای انتخاب مناسب شما باید اولویت اولتان کیفیت محصول باشد، قطعه با کیفیت خیال شما را از درست کار کردن خودرو راحت می کند، اما در صورت تهیه قطعات بی کیفیت شما علاوه بر اینکه در پول خود صرفه جویی نکرده اید بلکه ریسک های جانی و مالی آینده نیز برای خود خریده اید.

پس خرید لوازم یدکی باکیفیت اولویت اول تصمیم گیری است، اما شناخت قطعات با کیفیت از روی ظاهر قطعه امکان پذیر نیست و تنها فروشنده از کیفیت آن باخبر است ولی شما می توانید با بررسی سابقه فروشگاه و نظر مشتریان سابق آن از کیفیت قطعات آن فروشگاه با خبر شوید.
خرید لوازم یدکی خودرو تیگو 7
گفتیم که اولویت اول برای خرید قطعات خودرو کیفیت مناسب است و راه اطمینان از کیفیت را بیان کردیم، یکی از فروشگاه های با سابقه در این زمینه مدیران قطعه است.
مدیران قطعه با بیش از 10 سال سابقه در توزیع قطعات و لوازم یدکی خودرو توانسته همواره رضایت حداکثری همراهان خود را جلب کند.

همچنین مدیران قطعه برای اطمینان خاطر شما عزیزان تمامی محصولات خود را با ارائه ضمانت در کیفیت و قیمت به دست شما می رساند.

خدمات و فعالیت های مدیران قطعه:

لوازم یدکی تیگو 7، لوازم یدکی تیگو 7 اصفهان ، لوازم یدکی تیگو 7 در اصفهان ، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی تیگو 7، پخش لوازم یدکی تیگو 7، لوازم یدکی خودرو تیگو 7، خرید لوازم یدکی تیگو7، خرید اینترنتی لوازم یدکی تیگو 7، فروشگاه لوازم یدکی تیگو 7، فروش لوازم یدکی تیگو 7، قیمت لوازم یدکی تیگو 7،

نمایش 1–12 از 43 نتیجه

منو
× چطور میتونم شما را راهنمایی کنم؟