لوازم یدکی جیلی

لوازم یدکی جیلی، لوازم یدکی جیلی اصفهان ، لوازم یدکی جیلی در اصفهان، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی جیلی، پخش لوازم یدکی جیلی، لوازم یدکی خودرو جیلی، خرید لوازم یدکی جیلی، خرید اینترنتی لوازم یدکی جیلی

فیلتر ها
فیلتر ها
آخرین محصولات

نمایش 1–12 از 22 نتیجه

تصویر
شناسه محصول
محصول
امتیاز
قیمت

هلدینگ جیلی یکی از کمپانی های بزرگ خودروسازی چین است که مالکیتی خصوصی داشته و در استان چجیانگ آغاز به کار کرد، جیلی به زبان چینی به معنای خوشبخت است.

جیلی کار رسمی خود را با راه اندازی خط تولید خودرو از سال 1997 شروع کرد و در مدتی کوتاه توانست نظر افراد زیادی را به خود جلب کند، جیلی خودرو های متنوعی تولید میکند ولی اکثر خودرو های پرطرفدار جیلی خودروهای سدان آن است.

جیلی در بازارهای جهانی نیز توانسته موفق عمل کند و با خرید کمپانی های بزرگی مانند ولوو، لوتوس و پروتون از بازار جهانی نیز سهم بازار بگیرد، همچنین با توجه به سرمایه گذاری های وسیع در تحقیق توسعه توانسته خودروهای الکتریکی با کیفیتی تولید کند.

جیلی در سال 1390 با نام جیلیران به صورت رسمی وارد شد و مدل های EC7 و X7 مورد استقبال مردم قرار گرفت.
خرید لوازم یدکی جیلی
یکی از دغدغه های همه صاحبان خودرو خرید لوازم یدکی با کیفیت است، بدین گونه که وقت و هزینه بسیاری برای پیدا کردن لوازم یدکی مناسب صرف میکنند.

با توجه به توزیع کنندگان عمده در بازار انواع و اقسام کیفیت ها و قیمت های لوازم یدکی یافت میشود، اما نباید کیفیت را فدای کمیت کرد و اغلب لوازم یدکی های بسیار ارزان به دلیل کیفیت پایین، هزینه های مالی و جانی بسیاری بر خریداران این لوازم تحمیل می کند.

متاسفانه راه شناخت لوازم یدکی با کیفیت از روی ظاهر آن وجود ندارد اما برای خریدی مطمئن می توان به سابقه فروشنده و نظرات بقیه خریداران نگاه کرد و تصمیم گرفت.

مدیران قطعه با سال ها سابقه در تولید و توزیع لوازم یدکی توانسته نام نیکی از خود در ذهن مشتریان خود ایجاد کند و با ارائه ضمانت قیمت و کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب کرده و همچنین در وقت و پول آنها صرفه جویی کند، تا از خرید مطمعن و با کیفیت خود لذت ببرند.

خدمات و فعالیت های مدیران قطعه:

فروشگاه لوازم یدکی جیلی، فروش لوازم یدکی جیلی، قیمت لوازم یدکی جیلی، فروشگاه مرکزی لوازم یدکی جیلی، نمایندگی لوازم یدکی جیلی، نمایندگی فروش لوازم یدکی جیلی، فروشگاه های لوازم یدکی جیلی

نمایش 1–12 از 22 نتیجه

منو
× چطور میتونم شما را راهنمایی کنم؟