لوازم یدکی تیگو 5

قیمت لوازم یدکی تیگو 5، فروشگاه مرکزی لوازم یدکی تیگو 5، نمایندگی لوازم یدکی تیگو 5، نمایندگی فروش لوازم یدکی تیگو 5، فروشگاه های لوازم یدکی تیگو 5

فیلتر ها
فیلتر ها
آخرین محصولات

نمایش 1–12 از 149 نتیجه

تصویر
شناسه محصول
محصول
امتیاز
قیمت

تیگو 5 یکی از مدل های کمپانی چری است که به بازار عرضه شده است. چری کمپانی بزرگ خودروسازی چین بوده و کار خود را از سال 1997 آغاز کرد، شعار چری کیفیت و قیمت مناسب بود و با همین شعار به بازارهای جهانی وارد شد.

تیگو 5 زیر مجموعه سری تیگو و کمپانی چری است که در ایران از سال 1394 توسط مدیران خودرو به بازار عرضه می شود.

اگر بخواهیم مشخصات فنی این خودرو را به طور کلی بیان کنیم، تیگو 5 دارای موتوری 4 سیلندر با حجم 2 لیتر است که توانایی تولید 139 اسب بخار قدرت دارد.

این محصول چری در عرض 12.8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد، همچنین تیگو 5 حداکثر سرعت 175 کیلومتر بر ساعت دارد و مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 9 لیتر به ازای هر صد کیلومتر مسافت است و باک این خودرو 55 لیتر بنزین گنجایش دارد.
لوازم یدکی خودرو چری تیگو 5
یکی از نیازهای هر خودرو، تهیه لوازم یدکی آن است تا بتواند به بهترین نحو به صاحب خودرو سواری دهد، اما همین تهیه قطعات یکی از چالش های دارندگان خودرو است.

قطعات باید باکیفیت باشند چرا که قطعات بی کیفیت در آینده خسارات جانی و مالی زیادی به بار می آورند، پس باید لوازم یدکی باکیفیت تهیه شود.
اما امروزه با توجه به تنوع بسیار زیاد در برندها و فروشگاه ها، قدرت انتخاب سخت شده و صاحبان خودرو دچار سردرگمی می شوند.

برای پیدا کردن قطعه باکیفیت شما می توانید به سابقه فروشگاه توجه کنید و ببینید مشتریان گذشته آن فروشگاه چه نظری در خصوص کیفیت و قیمت این محصولات دارند.
خرید لوازم یدکی تیگو 5
متوجه شدیم که باید قطعه باکیفیت برای خودرو تهیه کنیم و یکی از مهمترین پارامترهای انتخاب فروشگاه، اعتبار برند آن و میزان رضایت مشتریان گذشته است.

مدیران قطعه با بیش از 10 سال سابقه در خصوص توزیع لوازم یدکی خودرو به خصوص خودرو چینی همواره در تلاش است نیاز همراهان عزیز خود را رفع کند.

مدیران قطعه با ضمانت کردن تمامی قطعات از منظر کیفیت و قیمت به همراهان خود علاوه بر محصول خوب، حس خوب نیز ارائه می دهد تا شما با رضایت خاطر خرید انجام دهید و علاوه بر آن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

خدمات و فعالیت های مدیران قطعه:

لوازم یدکی تیگو 5، لوازم یدکی تیگو 5 اصفهان ، لوازم یدکی تیگو 5 در اصفهان ، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی تیگو 5، پخش لوازم یدکی تیگو 5، لوازم یدکی خودرو  تیگو 5، خرید لوازم یدکی تیگو 5، خرید اینترنتی لوازم یدکی تیگو 5، فروشگاه لوازم یدکی تیگو 5، فروش لوازم یدکی تیگو 5،

نمایش 1–12 از 149 نتیجه

منو
× چطور میتونم شما را راهنمایی کنم؟