لوازم یدکی دانگ فنگ

لوازم یدکی دانگ فنگ، لوازم یدکی دانگ فنگ اصفهان، لوازم یدکی دانگ فنگ در اصفهان، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی دانگ فنگ، پخش لوازم یدکی دانگ فنگ

فیلتر ها
فیلتر ها
یک وسیله نقلیه را انتخاب کنید تا فقط قطعات دقیق دقیق را فیلتر کند.
آخرین محصولات

در حال نمایش 9 نتیجه

تصویر
شناسه محصول
محصول
امتیاز
قیمت

دانگ فنگ شرکت خودروسازی چینی است که به عنوان بزرگترین شرکت خودروسازی چین شناخته می شود، دانگ فنگ کار خود را در سال 1968 میلادی با تولید و مونتاژ اتوبوس، کامیون و دیگر وسایل نقلیه تجاری آغاز کرد.

دانگ فنگ به زبان چینی به معنای باد شرقی است، این شرکت کاملا دولتی است و با شرکت های مختلف خودروسازی مانند کیا، هوندا و فاو همکاری داشته است.

در ایران نیز خودروهای دانگ فنگ وارد شد و مورد استقبال قرار گرفت مانند مدل H30 کراس که توسط ایران خودرو وارد شد و به عنوان جایگزین 206 اتوماتیک معرفی شد.
خرید لوازم یدکی دانگ فنگ
یکی از مشکلات دارندگان خودرو تامین لوازم یدکی باکیفیت است و همواره افراد را دچار چالش کرده است و وقت و انرژی زیادی برای یافتن لوازم یدکی باکیفیت از آنها می گیرد.

تامین کننده اصلی لوازم یدکی دانگ فنگ شرکت ایران خودرو است و توسط ایساکو تامین می گردد و با مراجعه به نمایندگی های ایران خودرو می توانید لوازم یدکی اصل را تهیه فرمایید.

اما در برخی مواقع مانند شرایط فعلی کشور به دلیل نوسانات قیمت ارز، ایران خودرو توانایی کافی برای تامین لوازم یدکی نداشته در این حالت باید به فروشگاه های معتبر برای خرید لوازم یدکی اصل مراجعه کنید.

برای اطمینان از اصل بودن لوازم یدکی باید به سابقه فروشگاه و همچنین رضایت مشتریان گذشته فروشگاه توجه کنید، تا با خریدی مطمعن و با کیفیت از هزینه های آتی جلوگیری کنید.

مدیران قطعه با سال ها تجربه و سابقه ای درخشان توانسته همواره رضایت همراهان خود را جلب کند و شما می توانید با اطمینان خاطر لوازم یدکی با کیفیت برای خودرو خود تهیه کنید و در وقت و پول خود صرفه جویی کنید و دیگر سردرگم برای خرید باکیفیت نباشید.

خدمات و فعالیت های مدیران قطعه:

لوازم یدکی خودرو دانگ فنگ، خرید لوازم یدکی دانگ فنگ، خرید اینترنتی لوازم یدکی  دانگ فنگ، فروشگاه لوازم یدکی دانگ فنگ، فروش لوازم یدکی دانگ فنگ، قیمت لوازم یدکی دانگ فنگ، فروشگاه مرکزی لوازم یدکی دانگ فنگ، نمایندگی لوازم یدکی دانگ فنگ، نمایندگی فروش لوازم یدکی دانگ فنگ، فروشگاه های لوازم یدکی دانگ فنگ

منو
× چطور میتونم شما را راهنمایی کنم؟