لوازم یدکی لیفان X50

فروشگاه مرکزی لوازم یدکی لیفان X50، نمایندگی لوازم یدکی لیفان X50، نمایندگی فروش لوازم یدکی لیفان X50، فروشگاه های لوازم یدکی لیفان X50

فیلتر ها
فیلتر ها
آخرین محصولات

نمایش 1–12 از 17 نتیجه

تصویر
شناسه محصول
محصول
امتیاز
قیمت

لیفان شرکت خودروساز چینی است که کار خود را در سال 1992 آغاز کرد یکی از مدل های آن، لیفان X50 است که یک خودرو کراس اور کوچک یا هاچبک کراس محسوب می شود و در سال 1394 در ایران به پارکینگ منازل راه پیدا کرد، لیفان X50 توسط مدیران خودرو مونتاژ شد و در بدو ورود با استقبال مردم مواجه شد و یک خودرو اقتصادی محسوب می شد.

یکی از اولین مواردی که در هنگام رانندگی با این مدل به چشم می خورد روان بودن  و نرمی قابل توجه فرمان آن است که منجر به هدایت پذیری آسان این مدل می شود، شتاب گیری این خودرو در مدل اتوماتیک زیاد جالب نیست، اما در مدل دنده ای شتاب بهتری دارد، لیفان مدل X50 یک موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر دارد و توانی معادل 102 اسب بخار ایجاد می کند. حداکثر سرعت آن در مدل اتوماتیک به 160 و در مدل دنده ای به 170 کیلومتر بر ساعت می رسد، مصرف بنزین این مدل در حالت دستی در هر 100 کیلومتر 6.3 لیتر و در حالت اتومات 6.5 لیتر در هر صد کیلومتر است و ظرفیت باک این خودرو 42 لیتر است.
خرید لوازم یدکی لیفان X50
با توجه به این که تولید این مدل متوقف شده است خریداران این خودرو نگران تهیه لوازم یدکی با کیفیت هستند، فروشگاه هایی در سراسر بازار برای تهیه لوازم یدکی وجود دارند اما با توجه به تنوع زیاد در قیمت و کیفیت همواره صاحبان خودرو دچار سردرگمی می شوند.

برای رهایی از این مشکل شما باید مراقب سودجویان باشید و لوازم یدکی به شدت بی کیفیت را به بهانه ارزان بودن خریداری نکنید چرا که هزینه های جانی و مالی به مراتب بیشتری در آینده متحمل خواهید شد، راهکاری که وجود دارد این است که لوازم یدکی را از فروشگاه های معتبر با سابقه درخشان خریداری کنید، برای اطمینان از سابقه می توانید از مشتریان گذشته فروشگاه نظرسنجی کنید و فروشگاه معتبر را شناسایی کنید.

مدیران قطعه با سال ها سابقه درخشان در تولید و توزیع لوازم یدکی خودرو به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما همراهان گرامی است.
ضمانت قیمت و کیفیت قطعات یدکی لیفان X50
مدیران قطعه توانسته برای جلب رضایت شما همراهان عزیز تمامی قطعات را از نظر قیمت و کیفیت ضمانت کند، تا با اطمینانی خاطر خرید خود را انجام دهید و دیگر وقت و پول شما صرف یافتن لوازم یدکی باکیفیت نشود.

خدمات و فعالیت های مدیران قطعه:

لوازم یدکی لیفان X50، لوازم یدکی لیفان X50 اصفهان، لوازم یدکی لیفان X50 در اصفهان، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لیفان X50، پخش لوازم یدکی لیفان X50، لوازم یدکی خودرو لیفان X50، خرید لوازم یدکی لیفان X50، خرید اینترنتی لوازم یدکی لیفان X50 ، فروشگاه لوازم یدکی لیفان X50، فروش لوازم یدکی لیفان X50، قیمت لوازم یدکی لیفان X50

نمایش 1–12 از 17 نتیجه

منو
× چطور میتونم شما را راهنمایی کنم؟