ام وی ام 315
پست شده در مقالات

نصب سپر ام وی ام 315

سپر خودرو یکی از مهمترین قسمت های خودرو می باشد، که هنگام تصادفات بیشترین فشار و ضربه ای که به خودرو وارد می شود را کاهش می دهد، در گذشته غالبا سپر خودروها از جنس فلز فشرده تولید می شد؛ اما امروزه به دلیل سنگینی جنس فلزی سپر و پخش کردن ضربه هنگام تصادفات و هزینه های زیاد برای تعمیر آنها از این نوع سپر ها استقبال نمی شود و تولید و استفاده آن ها در صنعت خودرو سازی کم رنگ شده است..

در حال حاضر جنس سپر هایی که در صنعت خودرو سازی استفاده می شود ترکیبی از پلاستیک، کربن و یا پلی پروپیلن و فلز می باشد که با جذب ضربه و فشار هنگام ضربه و یا تصادف موجب کاهش ضربه وارد شده به خودرو می شود و در نهایت باعث کاهش خطر و آسیب های احتمالی به راننده و سرنشینان می شود.

در بعضی از خودروهای جدید برای کاهش میزان ضربه، از کمک فنرهای خاص استفاده می شود تا  اثر ضربه با فشرده شدن کمک فنر ها پایین آمده و به حالت قبل برگردد.

طراحی ایمنی و مدرن سپر ام وی ام 315 ، یکی از خودروهای پرطرفدارترین به شمار می آید و از مواد پلیمر ماتریکس تولید شده که تا امکان زیادی سبب جذب انرژی ای که از ضربه ی وارد می شود، شده و موجب کاهش تاثیر فشار و ضربه، به خودرو و سرنشینان و راننده آن می شود.

فروشگاه لوازم یدکی خودروهای چینی، ارائه دهنده سپر ام وی ام 315 از جنس پلیمر با مقاومت و انعطاف پذیری عالی می باشد که ابعاد و سایز های آن به طور کامل با سپر ام وی ام 315 منطبق بوده و استاندارد می باشد، بنابراین هیچ مشکلی هنگام تعویض و نصب سپر ام وی ام 315 به وجود نمی آید.

ام وی ام 315

مرحله اول برای نصب سپر ام وی ام 315 :

برای جدا کردن سپر ام وی ام 315  از بدنه خودرو  لازم است ابتدا جلو پنجره خودرو را باز کنید .

1_ ابتدا بعد از باز کردن درب موتور پیچ و بست های محکم کننده جلو پنجره را باز کنید.

ام وی ام 315

2_ گیره و بست های ثابت کننده پایینی را شل کرده و جلو پنجره را بردارید.

mvm 315 fixing grille 2

مرحله اول برای نصب سپر ام وی ام 315 :

قسمت هایی از سپر که به بدنه خودرو متصل است را آزاد نمایید تا سپر از بدنه خودرو جدا شود.

3_ قسمت های انتهایی سمت چپ و سمت راست سپر به وسیله 3 عدد خار نصب سپر از داخل گلگیر به بدنه خودرو وصل شده است که باید پیچ و مهره و خار های سمت راست و سمت چپ سپر را از قسمت داخل گلگیر ها باز کنید.

توجه داشته باشید عملکرد باز کردن و نصب سپر ام وی ام 315 از قسمت های چپ و راست سپر یکسان می باشد.

نصب سپرMVM

4_ در قسمت های چپ و راست سپر و زیر توری روی سپر پیچ و مهره های وسط سپر قرار دارد که در تصویر نشان داده شده و برای جدا کردن سپر از باید بدنه این دو پیچ را باز کنید.

نصب سپر ام وی ام

5_ خار نصب سپر که در قسمت پایین سپر قرار دارد را باز کنید تا سپر از بدنه خودرو جدا شود. (شماره 1)

6_پیچ های قسمت پایین سپر را نیز باز کنید.

این پیچ ها در دو قسمت انتهایی سپر از داخل قرار دارند و از زیر سپر نیز امکان دسترسی به آن ها وجود دارد.

باز کردن سپر MVM

مرحله دوم برای نصب سپر ام وی ام 315 :

توجه داشته باشید که چراغ های مه شکن ام وی ام 315 که روی سپر قرار دارند به وسیله کابل برق به سیستم روشنایی وصل شده است که برای جدا کردن سپر از بدنه خودرو باید کابل ها و سیم ها از پرژکتور ها جدا شوند .

7_ سوکت های اتصال سیم سمت چپ و راست چراغ مه شکن را از یکدیگر جدا نمائید، برای این کار دو بخش نر و ماده سوکت دو خار پلاستیکی قرار دارد که با پیچ کوشتی و کمی فشار سوکت باز می شود و با کشیدن آن ها از هم جدا می شوند .

مرحله آخر برای نصب سپر ام وی ام 315 :

با باز شدن اتصالات و همچنین کابل برق پرژکتور ها سپر آماده جدا شدن از بدنه می باشد .

8_ با کمی کشش افقی سپر را به آرامی می توانید از بدنه خودرو جدا کنید.

نصب سپر mvm315

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
× چطور میتونم شما را راهنمایی کنم؟